Es mīlu  kopīgas ģimenes  brīvdienu  brokastis un dziļas, sirsnīgas sarunas pie skaisti klāta  galda. Dievinu agros brīvdienu rītus, kad visi vēl guļ un krāsnī klusām cepas naktī uzrūgusi maize. Es  pasmaidu, kad  bērni basām kājām skrien apkārt brokastu galdam un mazās rociņas slepus pasniedzas pēc maizes šķēles pirms vēl visi esam paguvuši sēsties brokastot.

Es zinu , ka veselīga maize var būt arī ļoti garšīga. Ticu, ka tieši  maize var padarīt ēdienreizi izsmalcinātu un baudāmu. Esmu pārliecināta, ka ēdiens, kurā ir ieguldīta dvēsele dziedē citus un enerģija, ko nododu caur maizi, nekad neizsīkst.

ZeMaize ir radīta, lai dotu cilvēkiem iespējami labāko, garšīgāko, dabiskāko maizi, kas mīcīta ar rokām un cepta ar mīlestību.

 

Parmums_IrinaAnitra

ZeMaizes uzņēmumu veidoju, balstoties uz vērtībām, ar kurām savā ģimenē dzīvoju ik dienu: 

Par_mums-Atbildiba2

Atbildīga dzīvošana ir manas dzīves pamats. Būt atbildīgai par savu dzīvi- par darbiem , ko daru; par vārdiem, ko saku; par ēdienu, ko lieku galdā saviem bērniem. Atbildīgi top arī  ZeMaizes maizīte: ar bioloģiskām, dabīgām izejvielām, domājot gan par produktu saderību, gan par vērtīgo uzturvielu saglabāšanu.

Balstu savu ikdienu uz godīgumu it visā, ko daru – lielās un mazās lietās, attieksmē pret sevi un pret citiem, attiecībās ar klientiem un sadarbības partneriem, attiecībās ar savu komandu. ZeMaizes tapšānā godīgums ir gan  izejvielu izvēlē, gan maizītes radīšanas procesā.

Mīlu to, ko daru. Daru to, kas man patiešām patīk un ticu, ka tas padara pasauli labāku - vairāk ģimeņu bauda kopīgas ēdienreizes, vairāk bērnu ēd īstu maizīti. Aizvien biežāk ZeMaizes  šķēle kļūst par pirmo izvēli aizņemtajiem un skrejošajiem, un aizstāj steigā nopirktos našķus.

Mācos katru dienu - ieklausos mūsu klientu teiktajā, mācos no profesionāļiem, mācos un dalos ar savām īpašām zināšanām, prasmēm un  dzīvesstāstu. Katrs izceptais klaipiņš ir mazs stāsts par mani. Un man ir milzīgs  prieks , ka ZeMaize šo stāstu var stāstīt savējiem Latvijā un kā ciemakukuli nodot šo stāstu tālāk pasaulē.

Par_mums-Milam_to_ko_daram

Irina
ZeMaizes veidotāja

 


Veic pasūtījumu
Iegādājies ekoloģiski tīru, veselīgu un garšīgu maizīti.